Wymiana zużytej baterii w laptopie - Poradnik

Aktualności » Wymiana zużytej baterii w laptopie - Poradnik

  •  

Baterie w laptopach to najbardziej narażony na zużycie element komputera. Pracują nieustannie podtrzymując pracę laptopa, gdy jesteśmy w szkole, wyjeździe służbowym czy w podróży. Bez znaczenia czy bateria ma 6, 8 lub więcej ogniw - podlega ona z czasem coraz większej degradacji. Z upływem czasu może dojść do sytuacji, w której nie będzie można uruchomić laptopa bez zasilania zewnętrznego, bądź zainstalowana w komputerze bateria będzie „trzymała” jedynie kilka minut.bateria do dell d620, d630, d830, d820, e6400, e6410

W internecie można przeczytać o magicznych sposobach na uratowanie baterii - formatowanie czy chociażby zamrożenie w zamrażalniku. Tak na prawdę jedynym skutecznym i najlepszym rozwiązaniem z takiej sytuacji jest wymiana baterii na nową. Na rynku dostępne są w ciągłej sprzedaży oryginalne baterie znanych marek - Dell czy HP.  Zakup oryginalnej baterii producenta to zwykle duży koszt ok. 200-600 zł lub nawet więcej. W przypadku zamienników o podobnej lub takiej samej jakości, ceny zaczynają się od 59 zł. Dla przykładu nowa bateria do laptopa Dell D600 / D610 kosztuje w naszym sklepie 59 zł. W przypadku popularnego modelu Dell E6400 zakup nowej baterii to koszt rzędu 110 zł.

Baterie do popularnych modeli laptopów HP, Dell, Fujitsu, Asus czy Acer można zakupić w naszym sklepie internetowym.  Staramy się zapewnić jak najlepszą dostępność produktów z oferty dostawców, lecz niestety zawsze znajdzie się produkt, którego nie posiadamy w swoim magazynie, a który chcieliby Państwo zamówić. W takich sytuacjach zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia.