Samsung ML-3310ND Drukarka laserowa Poleasingowa

Strona główna|Nowości|Drukarki poleasingowe

pl_ML-3310ND-SEE_001_Front[1].jpg
Samsung ML-3310ND
Cena:250.00PLN
Netto:203.25PLN(Vat 23%)
Dostępność: 20 szt.

Wiele funkcji, niewielkie rozmiary

Oczekujesz lepszej wydajności od drukarki kompaktowej? Pomyśl o czymś mniejszym. Ultrakompaktowe wymiary 366 x 368 x 240,6 mm sprawiają, że drukarka Samsung ML-3310ND zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w porównaniu z innymi drukarkami monochromatycznymi dostępnymi na rynku. Z łatwością zmieści się na każdym biurku, pozostawiając mnóstwo miejsca do pracy. Nie daj się jednak zmylić ultrakompaktowymi wymiarami drukarki ML-3310ND – mimo wagi piórkowej może ona stawić czoło każdemu wyzwaniu.

 

Drukarka, która dopasowuje się do budżetu


Drukarka ML-3310ND umożliwia wybór materiałów eksploatacyjnych odpowiednich do posiadanego budżetu. Wkłady drukujące są dostępne w dwóch wersjach: niedrogi wkład standardowy przeznaczony do wydruku 2 000 stron i wkład wysoko wydajny na 5 000 stron, gwarantujący niższy koszt druku jednej strony i niewymagający częstej wymiany.

 

Niższy poziom hałasu


Nie powinieneś mieć trudności z usłyszeniem swoich myśli, gdy pracujesz przy własnym biurku. Właśnie dlatego drukarka Samsung ML-3310ND podczas pracy jest cicha jak szept, emitując w trakcie drukowania poziom głośności zaledwie 51 dBA. To mniej niż delikatny szum pracującej lodówki! Drukarka biurkowa, która wykonuje swoją pracę, umożliwiając skoncentrowanie się na własnych zadaniach? Świetna sprawa.

 

Szybkie drukowanie już od pierwszej strony


Zapomnij o marnowaniu czasu w oczekiwaniu na wydruki. ML-3310ND wyróżnia się wiodącym w branży czasem wydruku pierwszej strony, wynoszącym 8 sekund z trybu gotowości. Dzięki szybkości drukowania wynoszącej 31 stron na minutę i wysokiej rozdzielczości wydruki z własnego biura dorównują jakości wydruków z profesjonalnych centrów druku. Jedyny problem, jaki pozostał, to co zrobić z dodatkową ilością wolnego czasu?

 

Praca w sieci


Podłącz wszystkich pracowników w biurze do jednej sieci, zapewniając sprawną organizację pracy. Pracownicy będą mieć dostęp do wspólnej drukarki, a ty zaoszczędzisz czas, unikając konieczności serwisowania wielu urządzeń. Drukarkę można podłączyć do sieci za pomocą interfejsu Ethernet. Dzięki drukarce ML-3310ND usprawnisz swoją komunikację i będziesz przygotowany na każdą ewentualność.

 

Blokada papieru


Nie pozwól, aby Twoja wydajność uległa zmniejszeniu. ML-3310ND posiada wałek zwalniający, który pobiera tylko jedną kartkę papieru jednorazowo, zapobiegając kłopotliwym sytuacjom nieprawidłowego pobrania kartki lub blokady papieru.

 

Specyfikacja techniczna

 

Model: 

Samsung ML-3310ND

Rozdzielczość druku

1200x1200dpi

Rozdzielczość druku kolor

nie dotyczy

Interfejs

Format papieru

Praca w sieci

 

USB, Ethernet

A4

TAK

Druk dwustronny

TAK

Gwarancja:

6 MIESIĘCY

UWAGI:

urządzenia posiadają różny stan tonerów, przed zakupem prosimy o kontakt

 

Masz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

 

Konfiguracja na życzenie

skonfiguruj komputerOferowany komputer poleasingowy można dodatkowo rozbudować lub wyposażyć w akcesoria. Jeśli potrzebujesz komputera dobrze dopasowanego na miarę swoich potrzeb, proponujemy podstawowe konfiguracje laptopów i komputerów stacjonarnych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej zmiany konfiguracji sprzętu o takie parametry jak pamięć RAM, dysk twardy HDD, napęd optyczny czy procesor. Możliwość rozbudowy zależy od dostępności komponentów.

W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt z handlowcami, w celu ustalenia szczegółów i wyceny modyfikacji komputera.

 

Gwarancja

gwarancja na komputery używaneSprzęt poleasingowy objęty jest gwarancją door-to-door (od 6 do 24 miesięcy). Jest to gwarancja typu door-to-door, w ramach której koszty transportu oraz naprawy pokrywa sprzedający. Na polskim rynku gwarancja tego typu jest standardem dla nowych produktów, w NiePrzegap.com obejmujemy tego typu zabezpieczeniem również produkty używane. Szczycimy się tym, że nasz serwis gwarancyjny obejmujący używany sprzęt funkcjonuje sprawniej niż w niejednym sklepie, gdzie reklamacje nowych komputerów rozpatrywane są w trybie czternastodniowym. Reklamacje naszego sprzętu poleasingowego zajmują przeciętnie od dwóch do czterech dni roboczych. Opcjonalnie, w trakcie trwania gwarancji nasza firma oferuje również pakiety dodatkowych usług, które obejmują monitoring, m.in.: prawidłowego i stabilnego funkcjonowania sieci komputerowej, systemów operacyjnych, firmowych aplikacji itp.

 

Satysfakcja gwarantowana

satysfakcja gwarantowana sklepJesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy zgodę na obrót towarem. Wystawiamy faktury VAT i paragony. Wszystkie komputery sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego są… w bardzo dobrym stanie. Przed wysyłką są sprawdzane i gruntownie testowane. Sprzę™t komputerowy, który sprzedajemy pracuje z powodzeniem w tysią…cach firm i domów na calym Ś›wiecie.

 

Pomoc techniczna, instrukcje, sterowniki

porozmawiaj i zapytaj serwisnapisz i zapytaj serwiszadzwoń i zapytaj serwis

Dbamy o naszych Klientów. Nasi pracownicy służą pomocą nie tylko w momencie sprzedaży, ale również w razie problemów lub pytań jakie mogą pojawić się podczas eksploatacji zakupionego sprzętu.

Wszelkie informacje m.in. instrukcje obsługi czy sterowniki dostępne są do pobrania na stronie producenta sprzętu.

Kontakt

kontakt ikonkaMasz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.