Poleasingowe komputery z Windows 7

Aktualności » Poleasingowe komputery z Windows 7

  •  

Z przyjemnością poinformujemy, iż w naszym sklepie internetowym dostępny jest już najnowocześniejszy system operacyjny Microsoft Windows 7. Dostępny jest wyłącznie dla komputerów poleasingowych zakupionych w naszym sklepie internetowym i na naszych aukcjach.

Windows 7 refurbished dla komputerów poleasingowych

System Windows 7 to prosty w obsłudze, szybki i ciekawy. Skuteczne metody wyszukiwania plików i zarządzania nimi, takie jak listy szybkiego dostępu i ulepszone podglądy na pasku zadań, przyspieszają pracę użytkownika. Wysoka i niezawodna wydajność gwarantuje, że komputer działa dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Ponadto Windows 7 jest najpopularniejszym systemem firmy Microsoft w historii.

Windows 7 certyfikat poleasingowe komputery

Zakup komputera z samym certyfikatem COA naklejonym na obudowie nie upoważnia do legalnego zainstalowania oraz użytkowania sytemu Windows. Jeśli chcesz być zdrowszy lub zdrowsza i nie żyć w „wiecznym” strachu przed kontrolą własnego sytemu, zakup już dzisiaj licencje dla zregenerowanych komputerów, a otrzymasz w pełni legalny system Windows 7 zawierający nośnik z systemem operacyjnym, certyfikat autentyczności oraz nowy sticker licencyjny przypisany do danego komputera.

Sprawdź naszą ofertę: Oryginalny System Microsoft Windows 7 w polskiej wersji językowej