Outlet komputerów - poleasingowe komputery w niskich cenach

Aktualności » Outlet komputerów - poleasingowe komputery w niskich cenach

  •  

Outlet komputerowy to przede wszystkim końcówki serii różnych markowych produktów po znacznie obniżonych cenach. Outlet komputerów to także poleasingowe i powystawowe urządzenia. W asortymencie znajdują się m.in. notebooki i laptopy, komputery, drukarki laserowe, monitory oraz akcesoria komputerowe takich marek jak DELL, HP, Fujitsu, IBM, Lenovo, Asus, Lexmark, czy Samsung.

 

Dla kogo outlet komputerów i laptopów?

 

Outlet komputerów adresowany jest przede wszystkim do tej rzeszy klientów, którzy są wrażliwi na argument ceny i niekoniecznie szukających nowości rynkowych, ale atrakcyjnych cenowo i nadal nowoczesnych i markowych produktów. Outlet komputerowy to także idealna okazja dla przedsiębiorców oraz małych i średnich firm, które potrzebują sprawdzonego, wydajnego sprzętu komputerowego w korzystnej relacji cena / jakość.

 

Dlaczego warto kupować poleasingowy sprzęt komputerowy?

 

  • Niższa, nawet o 70% cena
  • Sprzęt renomowanych światowych producentów komputerów - DELL, HP, IBM, Lenovo, Asus, Lexmark
  • Sprawdzony sprzęt komputerowy
  • Wydajne konfiguracje
  • Korzystna relacja cena / jakość
  • Możliwość dowolnej rozbudowy według własnych potrzeb i preferencji
  • Legalny system operacyjny Microsoft Windows XP lub Microsoft Windows 7 w polskiej wersji językowej
  • Gwarancja

W internetowym sklepie komputerowym NiePrzegap.com można najtaniej zakupić markowy sprzęt komputerowy, a jednocześnie mieć pewność znakomitej i indywidualnej obsługi, szybkiej przesyłki i łatwego kontaktu z obsługą. Komputery i laptopy oferowane w naszym sklepie są nadal nowoczesne i wydajne, a w porównaniu z nowymi jednostkami, są tańsze nawet o 70%.

W większości przypadków komputery i laptopy poleasingowe są importowane od zagranicznych, wielkich przedsiębiorstw, które dysponują budżetem na najlepszy i najdroższy sprzęt IT. W takich przedsiębiorstwach jest on wykorzystywany przez rok, dwa, a następnie wymieniany na nowy.

Cena rynkowa w przypadku tak drogiego sprzętu komputerowego bardzo szybko spada i już po roku jego wartość jest znacznie niższa, mimo że komputery i laptopy poleasingowe nie straciły na swojej jakości.

Ponadto ważną zaletą biurowego sprzętu komputerowego (w tym laptopy poleasingowe, drukarki poleasingowe, monitory poleasingowe, komputery poleasingowe) nosi nieznaczne ślady użytkowania.

Gwarancja dla poleasingowych komputerów

 

Wszystkie produkty oferowane w sklepie NiePrzegap.com posiadają minimum 6 miesięczną gwarancję.

 

Legalny system operacyjny Windows

 

Do każdego laptopa oraz komputera posiadającego sticker COA zakupionego w naszym sklepie komputerowym istnieje możliwość zakupu i zainstalowania legalnego oprogramowania Microsoft Windows XP lub Microsoft Windows 7 Home Premium w bardzo niskiej cenie.