Oprogramowanie

Jako wieloletni partner Microsoft posiadamy status Microsoft Authorised Education Reseller i Microsoft Refurbisher. Uzyskanie powyższych certyfikatów dowodzi, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez naszą firmę usług stała zawsze na najwyższym poziomie. W ramach współpracy z Microsoft prowadzimy sprzedaż oprogramowania dla przedsiębiorstw, szkół, uczelni wyższych, urzędów i innych jednostek.

Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie używane komputery poleasingowe posiadają klucz licencyjny. Znaleźć go można na naklejce COA. Zakup komputera z samym certyfikatem COA naklejonym na obudowie nie upoważnia do legalnego zainstalowania oraz używania sytemu Windows. Aby zainstalowane oprogramowanie było w pełni legalne należy rozszerzyć istniejącą licencję o certyfikat Microsoft Refurbished.

Jako partner Microsoft i jedna z nielicznych firm w Polsce - umożliwiamy zakup legalnego oprogramowania na specjalnej licencji "Refurbished", która udzielana jest m.in. dla zregenerowanych komputerów poleasingowych. Licencja Microsoft Refurbished jest rozszerzeniem istniejącej licencji producenta komputera. Zakup takiej licencji umożliwia korzystanie z systemu Windows w polskiej wersji językowej, niezależnie od wersji językowej, z którą komputer został pierotnie sprzedany.