Nasz sklep

NETLAND Computers prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zaopatruje Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa, urzędy czy szkoły. Elastyczność i bogaty asortyment pozwalają tworzyć doskonałe rozwiązania zarówno dla domu, jak i biznesu. Specjalizujemy się w unikalnych rozwiązaniach, wychodzimy poza utarte schematy, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego specyficzne wymagania. W ofercie NETLAND Computers znajdą Państwo nowy i używany sprzęt markowy. Importujemy wysokiej jakości sprzęt poleasingowy, a także najnowsze produkty marek Dell, HP, Konica Minolta, Ricoh, z którymi łączy nas biznesowa współpraca. Dystrybuowany przez NETLAND Computers sprzęt, zarówno nowy, jak i poleasingowy, pochodzi z USA oraz państw Europy Północnej i Zachodniej, takich jak: Szwecja, Irlandia, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Austria, Niemcy oraz Francja. Nowe produkty nabywane są bezpośrednio u producentów, co gwarantuje atrakcyjne ceny. Z kolei działalność eksportowa obejmuje rynki: Litwy, Łotwy, Czech, Ukrainy, Rumuni, Słowacji oraz Niemiec i Wielkiej Brytanii.

W ramach szeroko zakrojonej strategii rozwojowej nasza firma podjęła działania ułatwiające Klientom nie tylko zakup sprzętu, ale i późniejsze jego bezproblemowe użytkowanie. NETLAND Computers posiada w ramach swojej oferty usługę profesjonalnego serwisu i kompleksową obsługę firm, a także możliwość wypożyczenia sprzętu komputerowego, w tym laptopów z dostępem do szerokopasmowego Internetu, projektorów czy drukarek.  NETLAND Computers specjalizuje się również w tworzeniu sieci LAN i WLAN, sprzedaży kas i drukarek fiskalnych, wdrażaniu oprogramowania InsERT, Microsoft, Enova, GData i AVG dla firm, a także obsłudze i komputeryzacji przedsiębiorstw, placówek oświaty i tworzeniu pracowni komputerowych.

Mocną stroną NETLAND Computers jest szeroka gama dostępnego sprzętu. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy i Ameryki Północnej. Nasza sieć zaopatrzeniowa powiększa się z roku na rok. Posiadamy pełną ofertę sprzętu poleasingowego, kompleksowo przetestowanego, z 6- lub 12-miesięczną gwarancją i możliwością jej przedłużenia do 24 miesięcy. Z naszych referencji wynika jasno, że poleasingowy sprzęt, który dostarczyliśmy nawet 4 lub 5 lat temu, działa bezawaryjnie do dnia dzisiejszego. Z kolei sprowadzany przez nas markowy sprzęt nowy (np. DELL, HP) jest nawet do 30% tańszy niż u pozostałych dystrybutorów w kraju. Dzięki dostępnej w naszej firmie usłudze doradztwa Klient dokona zakupu, który będzie zarówno najlepiej odpowiadał jego potrzebom, jak i możliwościom finansowym.

Wysoki poziom świadczonych przez nas usług zapewniają doskonale wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Dbając o ich rozwój i świetną orientację w aktualnych zagadnieniach softwarowych i hardwareowych zapewniamy pracownikom szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.