Aktualności

 • Wymiana zużytej baterii w laptopie - Poradnik

  Baterie w laptopach to najbardziej narażony na zużycie element komputera. Pracują nieustannie podtrzymując pracę laptopa, gdy jesteśmy w szkole, wyjeździe służbowym czy w podróży. Bez znaczenia czy bateria ma 6, 8 lub więcej ogniw - podlega ona z czasem coraz większej degradacji. Z upływem czasu może dojść do sytuacji, w której nie będzie można uruchomić laptopa bez zasilania zewnętrznego, bądź zainstalowana w komputerze bateria będzie „trzymała” jedynie kilka minut.

 • Jak rozpoznać, czy zainstalowane w komputerze poleasingowym oprogramowanie jest legalne?

  Prawidłowo licencjonowany zregenerowany komputer będzie posiadał zarówno oryginalną etykietę Certyfikatu Autentyczności Microsoft® Windows (COA), która była umieszczona na nowo zakupionym komputerze oraz specjalnie zaprojektowaną etykietę COA Windows programu Refurbisher (Refurbisher COA) dla oprogramowania Systemu Operacyjnego Microsoft Windows.

 • Jak przyspieszyć Firefoxa? - tutorial

  Poniżej znajdziesz informacje jak przyspieszyć Firefoxa. Omówimy w prosty i łatwy sposób czynności, dzięki którym poznasz sposób na optymalizację swojej przeglądarki internetowej Firefox pod kątem wydajności.

 • Promocja - Witaj Szkoło!

  Rozpoczęcie roku szkolnego z Netland Computers. Sprawdź nasze najnowsze promocje komputerów stacjonarnych dla młodych żaków.

 • Promocja na Dzień Ojca

 • Outlet komputerów - poleasingowe komputery w niskich cenach

  Outlet komputerowy to przede wszystkim końcówki serii różnych markowych produktów po znacznie obniżonych cenach. Outlet komputerów to także poleasingowe i powystawowe urządzenia. W asortymencie znajdują się m.in. notebooki i laptopy, komputery, drukarki laserowe, monitory oraz akcesoria komputerowe takich marek jak DELL, HP, Fujitsu, IBM, Lenovo, Asus, Lexmark, czy Samsung.

 • Laptop poleasingowy Dell Latitude E6410

  Laptop Dell Latitude E6410 to bezapelacyjnie komputer z najwyższej półki. Dell Latitude to znana od lat seria biznesowych komputerów przenośnych. Serię E wyróżniają bardzo estetyczne i wykonane z trwałych materiałów obudowy (stop magnezu i tytanu). Seria przeznaczona jest dla biznesu, aczkolwiek bardzo przypadła również wymagającym indywidualnym użytkownikom. Ciekawostką jest, że spełnia wojskowe normy wytrzymałościowe.

 • Poleasingowe komputery z Windows 7

  Z przyjemnością poinformujemy, iż w naszym sklepie internetowym dostępny jest już najnowocześniejszy system operacyjny Microsoft Windows 7. Dostępny jest wyłącznie dla komputerów poleasingowych zakupionych w naszym sklepie internetowym i na naszych aukcjach.

 • 0% VAT dla szkół

  Oferta specjalna „0%VAT” skierowana jest do instytucji oświatowych, czyli szkół i przedszkoli publicznych i niepublicznych, uczelni wyższych oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych. Z oferty mogą skorzystać również organizacje humanitarne, charytatywne lub edukacyjne w celu dalszego, nieodpłatnego przekazania instytucjom oświatowym.

 • Bezpiecznie używanie kont użytkowników w systemie Windows XP i Vista

  Każdy użytkownik internetu narażony jest różne niebezpieczeństwa podczas surfowania po Internecie - wirusy, trojany, ataki, próby oszustw, utraty poufnych danych, itp. Nie każdy jednak korzystający z Windows zdaje sobie sprawę, że zagrożenia te można w bardzo prosty sposób znacznie ograniczyć. Umiejętność kontroli kont użytkowników pracujących w systemie operacyjnym pomaga w ochronie komputera podczas korzystania z Internetu.

 • Blokowanie dostępu do konfiguracji systemu

  Jak to jest, że na uczelnianych lub szkolnych komputerach nie można w żaden sposób dostać się do konfiguracji komputera, czy wykonywania niektórych poleceń? Nic prostrzego. Wystarczy kilka drobnych modyfikacji w rejestrze.

 • Dlaczego warto kupować komputery poleasingowe?

  W większości przypadków komputery i laptopy poleasingowe są odkupywane od zagranicznych, dużych przedsiębiorstw, które dysponują budżetem na najlepszy i najdroższy sprzęt IT. Jest on wykorzystywany przez rok, dwa, a następnie wymieniany na nowy. Cena rynkowa tak drogiego sprzętu bardzo szybko spada i już po roku jego wartość jest znacznie niższa, mimo że komputery nie straciły na swojej jakości.

 • Kasowanie zawartości niektórych folderów - optymalizacja Windows

  Ile razy zdarzyło Wam się przepełnić partycję systemową? W niektórych przypadkach przyczyną takiego stanu rzeczy może być zapełnienie folderów w tymczasowe pliki. Przeważnie są to pliki pochodzące z instalacji nowych programów lub użytkowania istniejącego oprogramowania. Z reguły można je bezpiecznie usunąć, zwalniając tym samym wolne miejsce na dysku.

 • Laptop poleasingowy ASUS K52JC-EXO98

 • Monitor poleasingowy HP L1740 17"

 • Najlepsze programy do ochrony dziecka w Internecie

 • Nowość w sklepie - Fujitsu Siemens LifeBook E8310

  Lifebook serii E to bezpieczny, bogato wyposażony notebook o szerokiej gamie zastosowań, idealnie zastępujący komputer stacjonarny. Dzięki 15 wyświetlaczowi i wydajnej karcie graficznej zapewnia doskonały obraz. Elastyczna wnęka modułów pozwala na podłączanie różnorodnych rozszerzeń. Posiada stylową, najwyższej jakości obudowa.

 • Oferta specjalna - LAPTOP ZA 449zł

 • Przyspieszanie i optymalizacja systemu Windows

  Przedstawiamy najważniejsze wskazówki, które można wykorzystać zaraz po instalacji systemu, aby zoptymalizować niektóre procesy oraz po dłuższym korzystaniu z komputera, gdy zauważalne jest spowolnienie działania komputera. Czasami system operacyjny pod natłokiem niektórych funkcji potrafi działać nawet o kilkadziesiąt procent wolniej. Poniżej 7 podstawowych kroków do tego, by nasz ukochany system operacyjny był bardziej wydajny.

 • Przywracanie systemu z ukrytej partycji w laptopie

  W przypadku poważnych problemów z systemem operacyjnym najlepiej skorzystać z dołączonego dysku preinstalacyjnego. Jednak nie zawsze producent załącza do swojego komputera płytki ze sterownikami i Windowsem. W takim przypadku z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że nasz laptop został wyposażony w tak zwaną "ukrytą partycję" systemową. Zawiera ona czystą kopie systemu w stanie fabrycznym.

 • Sprytne skróty klawiaturowe w Windows

 • Windows Tips & Tricks - Usuwanie strzałek skrótów

 • Wymarzony prezent na I Komunię Świętą

  Pierwsza Komunia Święta to nie tylko religijna uroczystość, ale także czas zakupów prezentów dla jej uczestników. Na tę okazję przygotowaliśmy listę komputerowych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu obdarowanym dzieciom.