Monitory poleasingowe

Nasz sklep komputerowy oferuje poleasingowe monitory używane LCD. Atrakcyjna cena, doskonały stan techniczny oraz korzystne warunki gwarancji sprawiają, że używane monitory stanowią doskonałą ofertę. Wszystkie oferowane w sklepie poleasingowe / używane monitory są w doskonałym stanie technicznym. W większości nie noszą żadnych śladów użytkowania. Każdy jest sprawdzany profesjonalnych serwisantów i posiada gwarancję. Tylko wiodące marki są w stanie zagwarantowąć wyjątkową jakość, dużą funkcjonalność i komfort pracy w każdych warunkach. Oferujemy monitory używane LCD wyłącznie najlepszych marek: HP, Dell, IBM, Eizo, Philips, Fujitsu. Naszym Klientom zwracamy uwagę na to, że dobry monitor poleasingowy to nie tylko najlepsza jakość obrazu, ale również oszczędność. Dlatego polecamy markowe monitory z energooszczędnymi rozwiązaniami, które sprawdzają się w domu i w firmie.

Jak wybrać dobry monitor poleasingowy w przystępnej cenie?

Dobry monitor to podstawa każdego zestawu komputerowego - także poleasingowego. Wiele osób nie docenia roli, jaką odgrywa monitor - sądząc, że zakup pierwszego lepszego ekranu będzie wystarczające i zapewni odpowiedni komfort, funkcjonalność i ergonomię pracy. Rzeczywistość niestety jest inna. W świecie monitorów ma znaczenie m.in. miejsce i sposób użytkowania danego ekranu LCD. W naszej ofercie znajdą Państwo monitory polesingowe zarówno do domu, biura oraz nieco bardziej specjalistycznych zadań (monitory dla fotografów, architektów, grafików i inżynierów).

W przypadku wyboru używanego monitora do domu, który służyć będzie głównie do przeglądania Internetu, gier i filmów - nie musimy wydawać majątku. Wystarczy podstawy monitor LCD spełniający standardowe parametry. Innego wyboru powinniśmy dokonać w sytuacji, gdy potrzebujemy monitora poleasingowego do firmy. Warto wtedy zwrócić uwagę m.in. na szerokie możliwości regulacji obudowy, wysoką jakość wykonania oraz niski koszt utrzymania. Z kolei monitory dla profesjonalistów powinny cechować się wyjątkową jakością obrazu, dużą rozdzielczością pracy oraz atrakcyjnymi proporcjami wyświetlanego obrazu.

Dlaczego monitory poleasingowe to idealne rozwiązanie?

W naszym sklepie oferujemy używane monitory poleasingowe takich marek jak Dell, HP, IBM, Eizo, Philips czy Fujitsu. Zakup używanego monitora to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Za niewysoką cenę można nabyć markowy sprzęt, a nawet profesjonalne ekrany płaskoekranowe. Używane monitory to koszt zaledwie 25-30% ich pierwotnej ceny, bez ubytków jakościowych i bez większych śladów użytkowania. Wszystkie poleasingowe monitory dostępne w naszym sklepie są w doskonałym stanie technicznym i zostały sprawdzone przez profesjonalnych techników. Na wszystkie produkty udzielamy pełnej gwarancji w systemie Door 2 Door.

Używane monitory poleasingowe - wysokie standardy i przystępna cena

Używane monitory poleasingowe sprzedawane w naszym sklepie pochodzą z zagranicznych przedsiębiorstw, które dysponują budżetem na najlepszy i najdroższy sprzęt IT. Jest on eksploatowany w okresie leasingu, średnio dwa lata, a następnie wymieniany na nowy. Cena rynkowa tak drogiego sprzętu bardzo szybko spada i już po roku jego wartość jest znacznie niższa, mimo że monitory używane nie straciły na swojej jakości. Ponadto biurowe monitory używane (a także używane laptopy, używane drukarki i używane komputery) noszą niewielkie ślady użytkowania.