Nowości

Monitor 19" HP LP1965 kl.B

Nowości|Monitory poleasingowe

hp_lp1965.jpg
HP LP1965
Cena:100.00PLN
Netto:81.30PLN(Vat 23%)
Dostępność: 5 szt.

Elegancki, 19-calowy, monitor płaski HP LP1965 oferuje wyjątkową jakość obrazu, elastyczne opcje i znakomitą ergonomię. Jest przeznaczony do stosowania ze stacjami roboczymi oraz dla użytkowników zaawansowanych. Ostry, wyraźny obraz grafiki i tekstów, o jasności 300 nitów, kontraście 1000:1 i wysokiej rozdzielczości (do 1280 x 1024), z krótkim czasem reakcji — jedynie 6 ms1. Dwa cyfrowe interfejsy DVI umożliwiają używanie dwóch wejśćanalogowych lub dwóch wejść DVI.

Specyfikacja techniczna

 

Model:

 HP Compaq LA1965

Rozdzielczość:

1280 x 1024

Jasność [cd/m2]:

300

Rozmiar plamki [mm]:

0.294

Czas reakcji:

6 ms

Podstawowe złącza:

Analogowe: D-sub
Cyfrowe: DVI-D

Kontrast:

1000:1

Proporcje wymiarów matrycy:

4:3 / 19"

Gwarancja:

Gwarancja: 3 Miesięce

Dodatkowe:

PIVOT, może posiadać plamki na matrycy

 

Masz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

 

Konfiguracja na życzenie

skonfiguruj komputerOferowany komputer poleasingowy można dodatkowo rozbudować lub wyposażyć w akcesoria. Jeśli potrzebujesz komputera dobrze dopasowanego na miarę swoich potrzeb, proponujemy podstawowe konfiguracje laptopów i komputerów stacjonarnych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej zmiany konfiguracji sprzętu o takie parametry jak pamięć RAM, dysk twardy HDD, napęd optyczny czy procesor. Możliwość rozbudowy zależy od dostępności komponentów.

W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt z handlowcami, w celu ustalenia szczegółów i wyceny modyfikacji komputera.

 

Gwarancja

gwarancja na komputery używaneSprzęt poleasingowy objęty jest gwarancją door-to-door (od 6 do 24 miesięcy). Jest to gwarancja typu door-to-door, w ramach której koszty transportu oraz naprawy pokrywa sprzedający. Na polskim rynku gwarancja tego typu jest standardem dla nowych produktów, w NiePrzegap.com obejmujemy tego typu zabezpieczeniem również produkty używane. Szczycimy się tym, że nasz serwis gwarancyjny obejmujący używany sprzęt funkcjonuje sprawniej niż w niejednym sklepie, gdzie reklamacje nowych komputerów rozpatrywane są w trybie czternastodniowym. Reklamacje naszego sprzętu poleasingowego zajmują przeciętnie od dwóch do czterech dni roboczych. Opcjonalnie, w trakcie trwania gwarancji nasza firma oferuje również pakiety dodatkowych usług, które obejmują monitoring, m.in.: prawidłowego i stabilnego funkcjonowania sieci komputerowej, systemów operacyjnych, firmowych aplikacji itp.

 

Satysfakcja gwarantowana

satysfakcja gwarantowana sklepJesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy zgodę na obrót towarem. Wystawiamy faktury VAT i paragony. Wszystkie komputery sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego są… w bardzo dobrym stanie. Przed wysyłką są sprawdzane i gruntownie testowane. Sprzę™t komputerowy, który sprzedajemy pracuje z powodzeniem w tysią…cach firm i domów na calym Ś›wiecie.

 

Pomoc techniczna, instrukcje, sterowniki

porozmawiaj i zapytaj serwisnapisz i zapytaj serwiszadzwoń i zapytaj serwis

Dbamy o naszych Klientów. Nasi pracownicy służą pomocą nie tylko w momencie sprzedaży, ale również w razie problemów lub pytań jakie mogą pojawić się podczas eksploatacji zakupionego sprzętu.

Wszelkie informacje m.in. instrukcje obsługi czy sterowniki dostępne są do pobrania na stronie producenta sprzętu.

Kontakt

kontakt ikonkaMasz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.