Nowości

Microsoft Office Home and Bussines 2016 32-bit/x64 Polish

Nowości|Oprogramowanie

office_1.jpg
Cena:1050.00PLN
Netto:853.66PLN(Vat 23%)
Dostępność: 132 szt.
Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 i Outlook 2016
  • Więcej funkcji w programie Word: odtwarzanie wideo z Internetu, otwieranie i edytowanie treści pliku PDF oraz wyrównywanie ilustracji i diagramów minimalnym nakładem pracy.
  • Szablony programu Excel wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem.
  • Program PowerPoint zawiera nowe narzędzia projektowe służące m.in. do wyrównywania i dopasowywania kolorów, które pozwalają tworzyć atrakcyjne prezentacje.
  • W programie OneNote możesz rysować, pisać odręcznie i pisać na klawiaturze, a następnie przeglądać notatki, szybko przesuwając palec po ekranie. Notatki można zapisywać, przeszukiwać oraz synchronizować z aplikacjami OneNote na innych urządzeniach.

 

  • Najnowsze aplikacje pakietu Office — Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016, OneNote 2016
  • Jeden użytkownik, jeden komputer
  • Licencja z możliwością przekazania – czyli funkcjonalność wersji box, która nie występuje już w wersji 2016 ( możliwość przeniesienia na inny komputer )
  • Prawa do użytku komercyjnego, bez określania limitu wielkości przedsiębiorstwa – czyli zarówno małe jak i duże. 
  • Program Outlook jest teraz automatycznie połączony z kontem poczty internetowej Microsoft. Synchronizuj zadania i kalendarze z programem Outlook, aby zebrać wszystkie plany w jednym miejscu.


 

Konfiguracja na życzenie

skonfiguruj komputerOferowany komputer poleasingowy można dodatkowo rozbudować lub wyposażyć w akcesoria. Jeśli potrzebujesz komputera dobrze dopasowanego na miarę swoich potrzeb, proponujemy podstawowe konfiguracje laptopów i komputerów stacjonarnych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej zmiany konfiguracji sprzętu o takie parametry jak pamięć RAM, dysk twardy HDD, napęd optyczny czy procesor. Możliwość rozbudowy zależy od dostępności komponentów.

W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt z handlowcami, w celu ustalenia szczegółów i wyceny modyfikacji komputera.

 

Gwarancja

gwarancja na komputery używaneSprzęt poleasingowy objęty jest gwarancją door-to-door (od 6 do 24 miesięcy). Jest to gwarancja typu door-to-door, w ramach której koszty transportu oraz naprawy pokrywa sprzedający. Na polskim rynku gwarancja tego typu jest standardem dla nowych produktów, w NiePrzegap.com obejmujemy tego typu zabezpieczeniem również produkty używane. Szczycimy się tym, że nasz serwis gwarancyjny obejmujący używany sprzęt funkcjonuje sprawniej niż w niejednym sklepie, gdzie reklamacje nowych komputerów rozpatrywane są w trybie czternastodniowym. Reklamacje naszego sprzętu poleasingowego zajmują przeciętnie od dwóch do czterech dni roboczych. Opcjonalnie, w trakcie trwania gwarancji nasza firma oferuje również pakiety dodatkowych usług, które obejmują monitoring, m.in.: prawidłowego i stabilnego funkcjonowania sieci komputerowej, systemów operacyjnych, firmowych aplikacji itp.

 

Satysfakcja gwarantowana

satysfakcja gwarantowana sklepJesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy zgodę na obrót towarem. Wystawiamy faktury VAT i paragony. Wszystkie komputery sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego są… w bardzo dobrym stanie. Przed wysyłką są sprawdzane i gruntownie testowane. Sprzę™t komputerowy, który sprzedajemy pracuje z powodzeniem w tysią…cach firm i domów na calym Ś›wiecie.

 

Pomoc techniczna, instrukcje, sterowniki

porozmawiaj i zapytaj serwisnapisz i zapytaj serwiszadzwoń i zapytaj serwis

Dbamy o naszych Klientów. Nasi pracownicy służą pomocą nie tylko w momencie sprzedaży, ale również w razie problemów lub pytań jakie mogą pojawić się podczas eksploatacji zakupionego sprzętu.

Wszelkie informacje m.in. instrukcje obsługi czy sterowniki dostępne są do pobrania na stronie producenta sprzętu.

Kontakt

kontakt ikonkaMasz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

 

Zobacz także

Laptop poleasingowy HP ZBOOK 15
Cena:1850.00PLN
Powystatowy projektor CASIO XJ-M145
Cena:2000.00PLN
Monitor 19" HP LP1965 kl.B
Cena:100.00PLN