Laptopy poleasingowe

Atrakcyjna cena, doskonały stan techniczny, bezpłatne akcesoria oraz korzystne warunki gwarancji sprawiają, że używane laptopy poleasingowe w sklepie NiePrzegap.com stanowią bezkonkurencyjną ofertę na rynku używanego sprzętu IT. Oferowane przez nas laptopy używane / poleasingowe to markowy sprzęt najwyższej jakości, przetestowany, sprawny i objęty gwarancją nawet do dwóch lat. Oferujemy laptopy używane marek: HP, DELL, Fuitsu czy IBM. Na NiePrzegap.com trafiają tylko starannie przeselekcjonowane poleasingowe / używane laptopy w najlepszym stanie zewnętrznym i technicznym.

Laptopy używane tylko renomowanych firm: HP, IBM, DELL

Sklep komputerowy NiePrzegap.pl oferuje laptopy używane w szerokim przedziale cenowym. Najtańsze używane laptopy można zakupić już za 300 zł. W zależności od Państwa potrzeb można wybrać laptopy o różnych matrycach i zróżnicowanych parametrach. Wszystkie sprzedawane przez nas używane laptopy są w doskonałym stanie technicznym. W większości noszą niewielkie ślady użytkowania. Każdy używany laptop jest sprawdzany przez wykwalifikowanego serwisanta. Ponadto używane laptopy w NiePrzegap.com objęte są gwarancją typu PREMIUM (Zobacz szczegóły TUTAJ) Poziom usług naszego serwisu gwarancyjnego jest często znacznie wyższy niż w przypadku gwarancji na laptopy nowe.

Używane laptopy poleasingowe z legalnym oprogramowaniem Windows

Dodatkowo używane laptopy najczęściej zaopatrzone są już w legalnie oprogramowanie, tym samym w cenie sprzętu klient otrzymuje oryginalne oprogramowanie Windows. Zakupując u nas używane laptopy, de facto uzyskują Państwo używane laptopy i oprogramowanie w cenie zbliżonej do ceny samego, nowego oprogramowania.

Używane laptopy z legalnym oprogramowaniem opatrzone są nalepkami informującymi o tym. Sprzedawca udostępnia numer certyfikatu, który nie jest poufny i może być ujawniony w celu weryfikacji autentyczności oprogramowania. Należy pamiętać, że każda licencja na oprogramowanie jest najczęściej powiązana z jedną wersją językową, której nie można naruszać. Na dokumencie zakupu używanego laptopa powinny pojawić się informacje o zakupieniu legalnego oprogramowania. W wielu przypadkach używane laptopy są wyposażone w oryginalne nośniki do instalacji oprogramowania. Każdy klient może sprawdzić legalność zakupionego oprogramowania. W tym celu należy zadzwonić na infolinię Microsoft (tel. 801 308 801) i podać numer certyfikatu. W ten sposób można również sprawdzić wersję językową danej licencji. Jeżeli zachodzą jakiekolwiek wątpliwości: nie zgadza się numer seryjny bądź oprogramowanie powinno funkcjonować w innym języku oznacza to, że najprawdopodobniej oferowane oprogramowanie jest nielegalne. Warto to sprawdzić przed zakupieniem używanych laptopów, ponieważ karą za korzystanie z nielegalnego oprogramowania zawsze obciążony jest użytkownik.