Laptop poleasingowy Dell Latitude E6410

Aktualności » Laptop poleasingowy Dell Latitude E6410

  •  
  •  
  •  

Laptop Dell Latitude E6410 to bezapelacyjnie komputer z najwyższej półki. Dell Latitude to znana od lat seria biznesowych komputerów przenośnych. Serię E wyróżniają bardzo estetyczne i wykonane z trwałych materiałów obudowy (stop magnezu i tytanu). Seria przeznaczona jest dla biznesu, aczkolwiek bardzo przypadła również wymagającym indywidualnym użytkownikom. Ciekawostką jest, że spełnia wojskowe normy wytrzymałościowe.

Notebook E6410 posiada 14 calowy ekran. Wyposażony jest bardzo wydajny dwurdzeniowy procesor Intel i5. Ponadtwo za renderowanie grafiki odpowiada zintegrowany układ graficzny Intel GMA HD. Istnieje oczywiście możliwość podłączenie zewnętrznych wyświetlaczy obrazu. Do tego celu dostępne jest tradycyjne złącze D-Sub oraz DisplayPort (alternatywa dla popularnego i rozpowszechnionego już HDMI).

Dell przyzwyczaił nas już do stosowania w swoich laptopach trackpointa. Jest on o wiele bardziej wygodniejszy od tradycyjnego touchpada. E6410 został również wyposażony w czytnik kart Smart Card. Osoby które dbają o bezpieczestwo mogą opcjonalnie wyposażyć urządzenie w czytnik linii papilarnych.

W latptopie znajdziemy również (w zależności od wersji) 2GB / 4GB pamięci RAM, tradycyjny dysk twardy 7200 obr./min, USB 2.0, eSATA/USB, mini FireWire, czytnik kart SD oraz gniazdo PCMCIA.

Ze względu na solidne wykonanie całość waży niespełna 2,4 KG. Do ogromnych zalet w/w laptopa jest bardzo pojemna 9 komorowa bateria o pojemności aż 8100 mAh. Zapewnia ona pracę do blisku 6 godzin, co jest wynikiem wprost rewelacyjnym. Producent gwarantuje pracę przy oszczędnym korzystaniu z zasobów procesora do 11 godzin.

Sprawdź cenę i specyfikację techniczną.