Laptop poleasingowy ASUS K52JC-EXO98

Aktualności » Laptop poleasingowy ASUS K52JC-EXO98

Doskonały kompan do pracy i rozrywki

  • Wyposażony w nowe procesory Intel® Core™ dla lepszej wielozadaniowości i wyższej wydajności mobilnej
  • ASUS Power4Gear automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, by praca komputera była cichsza i bardziej efektywna energetycznie
  • Technologia Palm Proof wyłącza panel dotykowy, zapobiegając niepożądanym ruchom kursora podczas pisania

Mobilna wydajność

Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów Intel® Core™ i układu NVIDIA GeForce 310M z 1 GB DDR3 VRAM notebook ASUS K52JC oferuje najwyższą wydajność wielozadaniową w swej klasie – czy to do pracy, czy rozrywki.

Stylowy profil i odporna na zabrudzenia podkładka na nadgarstki

ASUS K52JC został zaprojektowany jako codzienny towarzysz pracy; jego niski profil pozwala na zabranie go wszędzie. Odporna na zabrudzenia podpórka pod nadgarstki oprze się odciskom palców i pomoże w utrzymaniu w czystości smukłych linii notebooka ASUS K52JC.

Klawiatura Chiclet

Odporna na kurz klawiatura typu „chiclet” to szersze klawisze i pełna klawiatura numeryczna.

SmartLogon umożliwia łatwe logowanie poprzez system rozpoznawania twarzy

Technologia rozpoznawania twarzy SmartLogon pozwala na logowanie bez użycia hasła. Uczy się nawet rozpoznawać twarz użytkownika w różnych warunkach oświetleniowych albo w sytuacji, gdy nosi coś na głowie, np. słuchawki.

Intuicyjny touchpad wielodotykowy

Panel z funkcją wielodotyku (multitouch) pozwala na zmniejszanie i powiększanie zdjęć lub przewijanie stron z minimalnym wysiłkiem.

Power4Gear z samoregulującą się prędkością wentylatora

Samoregulująca się prędkość wentylatora w Power4Gear pomaga oszczędzać energię akumulatora i zapewnia cichą pracę komputera.

Technologia Palm Proof automatycznie wykrywa nadgarstki na touchpadzie, zwiększając precyzję podczas pisania na klawiaturze

Technologia Palm Proof potrafi rozróżnić powierzchnie styku dłoni i palca, zapobiegając przesuwaniu się kursora podczas pisania.

Niezwykłe przeżycia multimedialne

ASUS K52JC wyposażony jest w 15,6-calowy panel LCD wysokiej rozdzielczości o proporcjach 16:9, zaś głośniki Altec Lansing® z technologią SRS Premium Sound™ dopełniają multimedialnej całości. Za sprawą obsługi HDMI laptop K52JC łatwo podłącza się do zgodnych z HDMI telewizorów, konsol i systemów domowej rozrywki.

Wgłębiony zawias

Konstrukcja z chowanym zawiasem zapewnia wygodniejsze oglądanie obrazu na ekranie.

Te i inne modele laptopów znaleźć można w naszym Sklepie Internetowym