Komputery poleasingowe

Nasz sklep komputerowy oferuje tanie komputery używane w szerokim przedziale cenowym. Poszczególne modele różnią się parametrami (w sprzedąży dostępny jest sprzęt wyposażony w procesory Intel Core2Duo, Intel i5, Intel i7 i inne). Wszystkie sprzedawane przez nas jednostki są w doskonałym stanie technicznym. W większości noszą niewielkie ślady użytkowania. Każdy jest sprawdzany przez profesjonalnych specjalistów z naszego serwisu komputerowego. Oferujemy komputery poleasingowe wyłącznie najlepszych marek: HP, DELL, Fuitsu czy IBM. Do naszego sklepu trafiają tylko starannie przeselekcjonowane jednostki w najlepszym stanie zewnętrznym i technicznym.

Nasz sprzęt to najwyższe standardy jakości i przystępna cena. W sprzedaży komputery poleasingowe DELL, HP, IBM, Fujitsu

Najlepsze komputery używane - atrakcyjna cena, doskonały stan techniczny, bezpłatne akcesoria oraz korzystne warunki gwarancji sprawiają, że sprzedawane przez nasz sklep poleasingowe komputery stanowią bezkonkurencyjną ofertę na rynku sprzętu PC z drugiej ręki. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja Klientów. Dlatego oferowane przez nas urządzenia są testowane przez wykwalifikowanych pracowników oraz objęte wygodną dla Użytkownika gwarancją.

Nie przepłacaj! Kup komputer poleasingowy dla swojej Firmy!

  • przystępna cena,
  • niski spadek wartości,
  • zawsze legalne oprogramowanie,
  • najwyższa klasa markowego sprzętu,
  • pełna gwarancja – nawet do dwóch lat,
  • dołączamy bezpłatne akcesoria,
  • doskonały stan techniczny,
  • sprzęt przechodzi przegląd, a zużyte części zostają zastąpione nowymi, w pełni sprawnymi,
  • niezawodność – markowe komputery są składane w fabrykach,
  • możliwość dostosowania zakupionego komputera do indywidualnych potrzeb Klienta.

Używane komputery poleasingowe

Produkty w naszym sklepie pochodzą z zagranicznych przedsiębiorstw, które dysponują budżetem na najlepszy i najdroższy sprzęt IT. Jest on eksploatowany w okresie leasingu, średnio dwa lata, a następnie wymieniany na nowy. Cena rynkowa tak drogiego sprzętu bardzo szybko maleje i już po roku jego wartość jest znacznie niższa, mimo że nie straciły na swojej jakości. Ponadto biurowe komputery nie niszczą się tak szybko jak sprzęt domowy i noszą nieznaczne ślady użytkowania.

Używane komputery poleasingowe i legalne oprogramowanie Windows

Dodatkowo wszystkie jednostki zaopatrzone są w legalne oprogramowanie, tym samym w cenie sprzętu Klient otrzymuje oryginalne oprogramowanie Windows. Kupując u nas, de facto uzyskują Państwo poleasingowy sprzęt i oprogramowanie w cenie zbliżonej do ceny samego, nowego oprogramowania.

Sprzęt komputerowy z legalnym oprogramowaniem opatrzony jest nalepkami informującymi o tym. Sprzedawca udostępnia numer certyfikatu, który nie jest poufny i może być ujawniony w celu weryfikacji autentyczności oprogramowania. Należy pamiętać, że każda licencja na oprogramowanie jest najczęściej powiązana z jedną wersją językową, której nie można naruszać. Na dokumencie zakupu używanego komputera powinny pojawić się informacje o zakupieniu także legalnego oprogramowania. W wielu przypadkach komputery PC wyposażone są w oryginalne nośniki do instalacji oprogramowania. Każdy Klient może sprawdzić legalność zakupionego oprogramowania. W tym celu należy skontaktować się z infolinią Microsoft (tel. 801 308 801) i podać numer certyfikatu. W ten sposób można również sprawdzić wersję językową danej licencji. Jeżeli zachodzą jakiekolwiek wątpliwości: nie zgadza się numer seryjny bądź oprogramowanie powinno funkcjonować w innym języku - oznacza to, że najprawdopodobniej oferowane oprogramowanie jest nielegalne. Warto to sprawdzić przed zakupem używanych laptopów, ponieważ karą za korzystanie z nielegalnego oprogramowania zawsze obciążony jest użytkownik.

Sklep internetowy NiePrzegap

NiePrzegap.com to internetowy sklep komputerowy wchodzący w skład grupy NETLAND Computers. W naszej ofercie znajdą Państwo wyselekcjonowany, najwyższej jakości sprzęt IT renomowanych firm: Dell, Hewlett Packard, Fujitsu, IBM dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.