Nowości

Komputer poleasingowy HP Compaq Elite 8300 SFF

Strona główna|Nowości|Komputery poleasingowe

8300-nieprzegap-com.jpg
HP 8300 SFF
Cena:950.00PLN
Netto:772.36PLN(Vat 23%)
Dostępność: 20 szt.

 

Komputer poleasingowy HP Compaq Elite 8300 w obudowie SFF

Stacjonarny komputer w kompaktowej obudowie Small Form Factor idealnie wkomponuje się w Twoją przestrzeń biurową. Szukając odpowiedniego sprzętu dla naszej firmy kierujemy się bezpieczeństwem, wydajnością i efektywnością. Cechy te w pełni gwarantuje nowoczesny sprzęt poleasingowy HP Elite 8300. Sprzęt sprawdzi się zarówno jako zaawansowany sprzęt dla działalności biznesowej ale również do użytku domowego.

 

Specyfikacja techniczna

 

Model: 

HP 8300 SFF

Procesor:

Intel Core i7-3770 - 4 RDZENIE / 8 WĄTÓW 

Grafika:

Intel HD Graphics 4000

Pamięć:

4GB DDR3

Dysk:

500 GB SATA HDD

Możliwość rozbudowy

Napęd:

DVD-RW

Porty:

6 portów USB 2.0 (cztery z przodu i dwa z tyłu obudowy)

- 4 porty USB 3.0 (cztery porty z tyłu odbudowy)

1 port RS-232 najczęściej wykorzystywany do podłączenia kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, maszyn CNC oraz diagnostyki samochodowej

D-SUB złącze do podłączenia monitora

DisplayPort cyfrowe złącze do podłączenia monitora

- 2 porty PS/2 które dają możliwość podłączenia starszej klawiatury i myszki jak również często wykorzystywane do czytników kodów kreskowych

RJ-45 (LAN) złącze do połączenia z internetem

Złącze Audio z przodu i z tyłu do podłączenia głośników, słuchawek oraz mikrofonu


System Operacyjny:

brak systemu operacyjnego 
(możliwość dokupienia legalnego oprogramowania Windows  10 Pro - 140zł, Windows 10 Home - 100zł)

Gwarancja:

Gwarancja: 12 Miesięcy

UWAGI:

BRAK

 

Masz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

 

Konfiguracja na życzenie

skonfiguruj komputerOferowany komputer poleasingowy można dodatkowo rozbudować lub wyposażyć w akcesoria. Jeśli potrzebujesz komputera dobrze dopasowanego na miarę swoich potrzeb, proponujemy podstawowe konfiguracje laptopów i komputerów stacjonarnych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej zmiany konfiguracji sprzętu o takie parametry jak pamięć RAM, dysk twardy HDD, napęd optyczny czy procesor. Możliwość rozbudowy zależy od dostępności komponentów.

W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt z handlowcami, w celu ustalenia szczegółów i wyceny modyfikacji komputera.

 

Gwarancja

gwarancja na komputery używaneSprzęt poleasingowy objęty jest gwarancją door-to-door (od 6 do 24 miesięcy). Jest to gwarancja typu door-to-door, w ramach której koszty transportu oraz naprawy pokrywa sprzedający. Na polskim rynku gwarancja tego typu jest standardem dla nowych produktów, w NiePrzegap.com obejmujemy tego typu zabezpieczeniem również produkty używane. Szczycimy się tym, że nasz serwis gwarancyjny obejmujący używany sprzęt funkcjonuje sprawniej niż w niejednym sklepie, gdzie reklamacje nowych komputerów rozpatrywane są w trybie czternastodniowym. Reklamacje naszego sprzętu poleasingowego zajmują przeciętnie od dwóch do czterech dni roboczych. Opcjonalnie, w trakcie trwania gwarancji nasza firma oferuje również pakiety dodatkowych usług, które obejmują monitoring, m.in.: prawidłowego i stabilnego funkcjonowania sieci komputerowej, systemów operacyjnych, firmowych aplikacji itp.

 

Satysfakcja gwarantowana

satysfakcja gwarantowana sklepJesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy zgodę na obrót towarem. Wystawiamy faktury VAT i paragony. Wszystkie komputery sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego są… w bardzo dobrym stanie. Przed wysyłką są sprawdzane i gruntownie testowane. Sprzę™t komputerowy, który sprzedajemy pracuje z powodzeniem w tysią…cach firm i domów na calym Ś›wiecie.

 

Pomoc techniczna, instrukcje, sterowniki

porozmawiaj i zapytaj serwisnapisz i zapytaj serwiszadzwoń i zapytaj serwis

Dbamy o naszych Klientów. Nasi pracownicy służą pomocą nie tylko w momencie sprzedaży, ale również w razie problemów lub pytań jakie mogą pojawić się podczas eksploatacji zakupionego sprzętu.

Wszelkie informacje m.in. instrukcje obsługi czy sterowniki dostępne są do pobrania na stronie producenta sprzętu.

Kontakt

kontakt ikonkaMasz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.