Komputer HP Elite 8300 SFF

Strona główna|Nowości|Komputery poleasingowe

1_10_6[1].jpg
HP ELITE 8300
Cena:1099.00PLN
Netto:893.50PLN(Vat 23%)
Dostępność: 2 szt.

Komputer stacjonarny renomowanej firmy HP o nowoczesnym wyglądzie. Idealny do zastosowań biurowych oraz multimedialnych. Uznawany jest za jeden z najlepszych komputerów stacjonarnych w swojej klasie.

Specyfikacja techniczna

 

Model:

Hewlett Packard ELITE 8300 SFF

Procesor:

Intel Core i7-3770

Grafika:

Intel Graphics Media Accelerator

Pamięć:

4096 MB DDR3

Dysk:

500GB HDD

Napęd:

DVD-RW

Porty:

 

- obsługuje do 32GB RAM DDR3 (4 banki) 

- 4 złącza SATA 

- 1 złącze PCIe x1 niski profil 

- 2 złącza PCIe x16 niski profil 

- 1 złącze PCI niski profil 

 

- 6 portów USB 2.0 (cztery z przodu i dwa z tyłu obudowy) 

- 4 porty USB 3.0 (cztery porty z tyłu odbudowy) 

- 1 port RS-232 najczęściej wykorzystywany do podłączenia kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, maszyn CNC oraz diagnostyki samochodowej 

- D-SUB złącze do podłączenia monitora 

- DisplayPort cyfrowe złącze do podłączenia monitora 

- 2 porty PS/2 które dają możliwość podłączenia starszej klawiatury i myszki jak również często wykorzystywane do czytników kodów kreskowych 

 

- RJ-45 (LAN) złącze do połączenia z internetem - Złącze Audio z przodu i z tyłu do podłączenia głośników, słuchawek oraz mikrofonu

 

System Operacyjny:

Brak

Gwarancja:

Gwarancja: 12 Miesięcy

UWAGI:

BRAK

 

Masz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

 

Konfiguracja na życzenie

skonfiguruj komputerOferowany komputer poleasingowy można dodatkowo rozbudować lub wyposażyć w akcesoria. Jeśli potrzebujesz komputera dobrze dopasowanego na miarę swoich potrzeb, proponujemy podstawowe konfiguracje laptopów i komputerów stacjonarnych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej zmiany konfiguracji sprzętu o takie parametry jak pamięć RAM, dysk twardy HDD, napęd optyczny czy procesor. Możliwość rozbudowy zależy od dostępności komponentów.

W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt z handlowcami, w celu ustalenia szczegółów i wyceny modyfikacji komputera.

 

Gwarancja

gwarancja na komputery używaneSprzęt poleasingowy objęty jest gwarancją door-to-door (od 6 do 24 miesięcy). Jest to gwarancja typu door-to-door, w ramach której koszty transportu oraz naprawy pokrywa sprzedający. Na polskim rynku gwarancja tego typu jest standardem dla nowych produktów, w NiePrzegap.com obejmujemy tego typu zabezpieczeniem również produkty używane. Szczycimy się tym, że nasz serwis gwarancyjny obejmujący używany sprzęt funkcjonuje sprawniej niż w niejednym sklepie, gdzie reklamacje nowych komputerów rozpatrywane są w trybie czternastodniowym. Reklamacje naszego sprzętu poleasingowego zajmują przeciętnie od dwóch do czterech dni roboczych. Opcjonalnie, w trakcie trwania gwarancji nasza firma oferuje również pakiety dodatkowych usług, które obejmują monitoring, m.in.: prawidłowego i stabilnego funkcjonowania sieci komputerowej, systemów operacyjnych, firmowych aplikacji itp.

 

Satysfakcja gwarantowana

satysfakcja gwarantowana sklepJesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy zgodę na obrót towarem. Wystawiamy faktury VAT i paragony. Wszystkie komputery sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego są… w bardzo dobrym stanie. Przed wysyłką są sprawdzane i gruntownie testowane. Sprzę™t komputerowy, który sprzedajemy pracuje z powodzeniem w tysią…cach firm i domów na calym Ś›wiecie.

 

Pomoc techniczna, instrukcje, sterowniki

porozmawiaj i zapytaj serwisnapisz i zapytaj serwiszadzwoń i zapytaj serwis

Dbamy o naszych Klientów. Nasi pracownicy służą pomocą nie tylko w momencie sprzedaży, ale również w razie problemów lub pytań jakie mogą pojawić się podczas eksploatacji zakupionego sprzętu.

Wszelkie informacje m.in. instrukcje obsługi czy sterowniki dostępne są do pobrania na stronie producenta sprzętu.

Kontakt

kontakt ikonkaMasz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.