HP Deskjet Ink Advantage 2645 po testach

Strona główna|Drukarki poleasingowe

2645_1.jpg
HP Deskjet Ink Advantage 2645
Cena:200.00PLN
Netto:162.60PLN(Vat 23%)
Dostępność: 25 szt.

Oferowana drukarka poleasingowa to urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 2645 jest przeznaczone dla użytkowników domowych o ograniczonym budżecie, którzy poszukują rozwiązania do drukowania po przystępnej cenie - oraz wygodnego, łatwego skanowania, kopiowania i faksowania - z szybką konfiguracją, łatwą obsługą i niedrogimi oryginalnymi atramentami HP.


Urządzenie wielofunkcyjne z kolorową drukarką atramentową drukuje z prędkością (w trybie ISO) 7 str./min w czerni oraz 4 str./min w kolorze. Ponadto umożliwia skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Urządzenie wyposażone jest w podajnik na 60 arkuszy o maksymalnym formacie A4.


Zrób więcej mniejszym kosztem

- nawet dwa razy więcej stron za tę samą cenę.

- Więcej drukowania niskim kosztem - nawet dwa razy więcej stron za tę samą cenę.

- Wkłady atramentowe HP w przystępnej cenie zapewniają drukowanie i kopiowanie tekstu laserowej jakości oraz żywe kolory drukowanych obrazów.

- Drukarka z certyfikatem ENERGY STAR® zapewnia niższe koszty i niższe zużycie energii.

- Za pomocą jednego, ekonomicznego urządzenia można drukować strony internetowe, skanować zdjęcia, kopiować korespondencję i wysyłać faksy.

- Automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy umożliwia faksowanie, skanowanie lub kopiowanie dokumentów wielostronicowych bez nadzoru. Pracę można rozpocząć błyskawicznie, a stylowa i niewielka konstrukcja urządzenia pozwala zaoszczędzić miejsce.

- Dzięki prostej konfiguracji i łatwej obsłudze pracę można rozpocząć w kilka minut. - Wystarczy podejść, aby uzyskać dostęp do funkcji drukowania, faksowania, skanowania i kopiowania za pośrednictwem wyświetlacza graficznego i klawiatury numerycznej.

- Niewielka, zintegrowana konstrukcja pozwala zaoszczędzić sporo miejsca na biurku

Specyfikacja techniczna

 

Model:

HP Deskjet Ink Advantage 2645

Rozdzielczość druku
(w czerni):


600 x 600 dpi

Maksymalne miesięczne obciążenie:

1,000 stron

Szybkość druku
(A4, w czerni):


Szybkość druku
dwustronnego

7 str./min.

brak druku dwustronnego

Technologia druku:

atrament/tusz

Gwarancja:

6 MIESIĘCY

UWAGI:

tusze startowe w zestawie

 

Masz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

 

Konfiguracja na życzenie

skonfiguruj komputerOferowany komputer poleasingowy można dodatkowo rozbudować lub wyposażyć w akcesoria. Jeśli potrzebujesz komputera dobrze dopasowanego na miarę swoich potrzeb, proponujemy podstawowe konfiguracje laptopów i komputerów stacjonarnych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej zmiany konfiguracji sprzętu o takie parametry jak pamięć RAM, dysk twardy HDD, napęd optyczny czy procesor. Możliwość rozbudowy zależy od dostępności komponentów.

W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt z handlowcami, w celu ustalenia szczegółów i wyceny modyfikacji komputera.

 

Gwarancja

gwarancja na komputery używaneSprzęt poleasingowy objęty jest gwarancją door-to-door (od 6 do 24 miesięcy). Jest to gwarancja typu door-to-door, w ramach której koszty transportu oraz naprawy pokrywa sprzedający. Na polskim rynku gwarancja tego typu jest standardem dla nowych produktów, w NiePrzegap.com obejmujemy tego typu zabezpieczeniem również produkty używane. Szczycimy się tym, że nasz serwis gwarancyjny obejmujący używany sprzęt funkcjonuje sprawniej niż w niejednym sklepie, gdzie reklamacje nowych komputerów rozpatrywane są w trybie czternastodniowym. Reklamacje naszego sprzętu poleasingowego zajmują przeciętnie od dwóch do czterech dni roboczych. Opcjonalnie, w trakcie trwania gwarancji nasza firma oferuje również pakiety dodatkowych usług, które obejmują monitoring, m.in.: prawidłowego i stabilnego funkcjonowania sieci komputerowej, systemów operacyjnych, firmowych aplikacji itp.

 

Satysfakcja gwarantowana

satysfakcja gwarantowana sklepJesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy zgodę na obrót towarem. Wystawiamy faktury VAT i paragony. Wszystkie komputery sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego są… w bardzo dobrym stanie. Przed wysyłką są sprawdzane i gruntownie testowane. Sprzę™t komputerowy, który sprzedajemy pracuje z powodzeniem w tysią…cach firm i domów na calym Ś›wiecie.

 

Pomoc techniczna, instrukcje, sterowniki

porozmawiaj i zapytaj serwisnapisz i zapytaj serwiszadzwoń i zapytaj serwis

Dbamy o naszych Klientów. Nasi pracownicy służą pomocą nie tylko w momencie sprzedaży, ale również w razie problemów lub pytań jakie mogą pojawić się podczas eksploatacji zakupionego sprzętu.

Wszelkie informacje m.in. instrukcje obsługi czy sterowniki dostępne są do pobrania na stronie producenta sprzętu.

Kontakt

kontakt ikonkaMasz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.